GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tazza 7222718

nr 722 2718

Tazza

Kina, Taiwanesiska utförselstämplar från 50-tal, I låda, Dia21, höjd: 10

Utrop:

800 kr

Såld:

5.700 kr

måndag 31 oktober 2011
kl 19:23:50